KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354407
nr 1535 4407
Björn Gidstam
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 72, sydländsk by. Olja på duk, 65x88 cm, yttermått inklusive ram: 67x92
Björn Gidstam, född 1938, svensk målare, tecknare och illustratör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 april 2023
kl 18:44:41
24/4 18:38:23
Björn Gidstam
Läs mer om Björn Gidstam